Filety ze śledzia w sosie pomidorowym Neptun zostały nagrodzone prestiżowym certyfikatem jakości „Doceń polskie”. Nasze filety zdobyły certyfikat, a także tytuł TOP PRODUKTU, przyznawany wyłącznie produktom wyróżniającym się na rynku.

29 lipca 2020 roku Filety ze śledzia w sosie pomidorowym Neptun zostały docenione certyfikatem jakości Doceń polskie. Produkt otrzymał również tytuł TOP PRODUKT, który przyznawany jest wyróżniającym się produktom z maksymalną liczbą punktów (samymi „10) za smak, wygląd i stosunek jakości do ceny.

Filety śledziowe w sosie pomidorowym Neptun to jeden z bestsellerów reaktywowanej marki Neptun, będącej odpowiedzią na rosnący trend powrotów do dawnych smaków. Produkt ten jest wyśmienitym połączeniem najwyższej jakości delikatnych filetów śledziowych oraz aromatycznego sosu pomidorowego. Filety nie zawierają glutenu, cukru ani konserwantów. Stanowią źródło wielu witamin oraz minerałów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Podane z ulubionym pieczywem, będą pysznym, pożywnym oraz sycącym posiłkiem w ciągu dnia. Szczelne opakowanie zapewnia im długotrwałą świeżość i doskonały aromat.

What's your reaction?
0Cool0Bad0Lol0Sad